Dočkal

Kiml ,Krejčí ,Kříž ,Šťáva

Malý,Havlíček

Průběh zápasu:

První domácí zápas jara začali lépe domácí.Už v 9 minutě unikl Havlíček a hostující obránce ho zastavil až v pokutovém ůzemí faulem.Následnou penaltu proměnil Kříž a domácí n´vedli 1:0.Od této chvíle domácí přestali hrát a hostující tým získával čím dál větší převahu.Z převahy si vypracovali v 12 minutě přímý kop z hranice šestnáctky ale ten skončil mimo branku domácích.Dále kopali sérii rohových kopů.V 28 minutě po jednom z nich si domácí vstřelili vlastní branku.Skóre bylo srovnáno na 1:1.Po vyrovnání se hra vyrovnala.V 29 minutě měl šanci domácí Malý ale zradilo ho zpracování.V 39 minutě měli hosté opět několik rohových kopů po kterých si vytvořili několik závarů v pokutovém území ,ale gól nevstřelili.Poslední šanci prvního poločasu měl domácí Havlíček,ale s hranice šestnáctky přestřelil hostující branku.Poločas skončil remízou 1:1.Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí.V 53 minutě z 20 metrů trefil tvrdou střelou domácí Kříž jen tyčku hostující branky.V 56 minutě poslal Kříž přihrávkou do úniku Havlíčka aten nakonec se štěstím dopravil míč do hostující branky.Domácí vedli 2:1.Po obdrženém brance hosté přidali a domácí začali jen bránit.V 72 minutě nařídil rozhodčí Vévoda z 20 metrů přímý volný kop pro hosty za faul domácího hráče.Hostující hráč obstřelil zeď domácích ,ale jeho střelu k tyči vyrazil domácí brankář a tím udržel vedení domácích.Další tlak hostů už gól nepřinesl a tak domácí v prvním zápase na domácí půdě zvítězili 2:1.

Aktualizováno Neděle, 26 Duben 2015 18:45