TJ Sokol Pyšel B. :TJ Ocmanice 3:4 (2:2)

Havlíček ,Malý

Náhradníci:

Kudláček ,

Průběh zápasu:

K dalšímu venkovnímu zápasu zajížděli Ocmanice do Pyšela,kde chtěli oplatit domácím podzimní porážku.Skóre zápasu se měnilo již ve 4 minutě,kdy domácí zahrávali rohový kop,a ten skončil na ruce hostujícího hráče a rozhodčí Čejka nařídil penaltu.Domácí ji s přehledem proměnili a ujali se vedení 1:0.Ale už v 7 minutě zahrávali rohový kop hosté a domácí si jej srazili do vlastní branky.Bylo vyrovnáno 1:1.V dalším průběhu se hrál vyrovnaný zápas.Až v 27 minutě se po chybě domácích dostal k míči hostující Havlíček.Postupoval sám na brankáře,ale při následném zpracování si šlápl na míč.Ten odebral hostující  obránce a jeho následný odkop našel domácího záložníka a ten přehodil špatně vyběhnutého hostujícího brankáře a domácí vedli 2:1.Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo.Domácí se neradovali příliš dlouho.v 34 minutě zahrával hostující Malý rohový kop a odražený míč se dostal na hranici šestnáctky ke Kimlovi.Ten si míč bravurně zpracoval a životní střelou vyhnal všechny pavouky ze šibenice domácí branky.Stav 2:2 vydržel až do konce poločasu.Druhý poločas začali lépe hosté.V 53 minutě Vyklický společně s Havlíčkem vyšachovali domácí obranu a Havlíček poslal poprvé hosty do vedení 3:2.Ale domácí již v 56 minutě po rychlé akci opět stanovili nerozhodný stav na 3:3.Rozhodnutí a konečný výsledek se zrodil v 61 minutě.Hostující Kudláček vybojoval na levé straně míč a následnou přihrávkou do pokutového území našel Vyklického a jeho střela nestřela skončila v síti domácích.Hosté se opět ujali vedení 4:3.Zbytek zápasu se hrálo s několika šancemi na obou stranách,které ale nikdo s hráčů nevyužil.Hosté tak oplatili domácím podzimní porážku a odčinili tak nepovedený zápas v minulém kole.V příštím kole hostí Ocmanice dalšího tradičního rivala ze Smrku.

Aktualizováno Neděle, 14 Červen 2015 12:20