Kříž

Kudláček ,Šťáva ,Vyklický ,Hošák

Malý ,Havlíček

Průběh zápasu:

K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu přijeli Ocmanice na hřiště Březníka pouze s 11 hráči.Hned od začátku zápasu měli více ze hry domácí,ale první udeřili hosté.V 8 minutě po dlouhém výkopu hostujícího brankáře a nedorozumění domácí obrany se dostal k míči Havlíček ,který přesnou přihrávkou našel na velkém vápně Šťávu a ten střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci a hosté vedli 1:0.V 11minutě opět po dlouhém výkopu hostujícího brankáře prodloužil Malý hlavou na Havlíčka a ten s klidem přehodil domácího brankáře a hosté už vedli 2:0.Domácí zůstali zaskočeni a nevypracovali si v dalším průběhu žádnou šanci.Až v 25 minutě se po pěkně vypracované akci dostal domácí útočník do šance ,ale trefil jen břevno hostující branky.Hosté jen bránili a vyráželi do rychlých brejků.Domácí se mohli dočkat snížení v 37 minutě ,kdy rozhodčí odpískal penaltu za ruku hostujícího obránce (byla nebyla ať každý posoudí sám).Domácí hráč ale netrefil branku ,takže konečné skóre prvního poločasu bylo 2:0 pro hosty.Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním s výsledek otočit a to se jim během následujících 10 minut povedlo.Nutno dodat že jim k tomu značně pomohli samotní hosté,kteří asi byli ještě duchem v kabině.Domácí v 49.,52. a v 55 minutě třemi brankami otočili průběh zápasu.V dalším průběhu se hrál vyrovnaný fotbal s menší převahou domácích.V 62 minutě měli domácí další šanci na zvýšení skóre,kdy po faulu v pokutovém území nařídil rozhodčí pokutový kop.Ten ale opět domácí hráč neproměnil,když jej vychytal i následnou dorážku hostující brankář.V dalším průběhu kromě jednoho úniku hostujícího Havlíčka a jeho slabého zakončení se již nic nestalo a tak konečný stav zápasu 3: 2 pro domácí skončil.

Aktualizováno Pondělí, 13 Duben 2015 18:56