Malý ,Havlíček

Náhradníci

Hošák ,Kudláček

Průběh zápasu

K poslednímu zápasu podzimu zajížděli Ocmanice na hřiště Kralic.Zápas začal jak už je skoro pravidlem pro Ocmanice .Než se hosté rozkoukali už v 3 minutě prohrávali 1:0.Domácí byli jasně lepší ve všech činnostech a další gól přidali v 20 minutě.Stav 2:0 vydržel jen do 36 minuty to domácí opět skórovali a stanovili tak stav poločasu na 3:0.Ocmanice zaostávali ve všech směrech a tak stav po poločase byl ještě milosrdný.Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí .V 51 minutě domácí záložník střelou do šibenice zvýšil již na hrozivých 4:0.Hosté až poté vyrovnali hru a v 57 minutě po střele Kříže a následné dorážce korigovali Vyklickým na 4:1.Domácí se ale nenechali rozhodit a v 63 a 70 minutě přidali další dvě branky a stav byl 6:1.Poslední gól zápasu vstřelil hostující Krejčí přímo z trestného kopu a stanovil konečný stav na 6:2 pro domácí.Ocmanice po minulém vítězném a výborně odehraném zápase úplně propadli a nechali tak vyniknout a schutí si zastřílet domácí.Podzim tak skončili na 5 místě s 10 body.

Aktualizováno Úterý, 28 Říjen 2014 08:55