Havlíček ,,, Vyklický ,

Náhradníci:

Rosendorf ,Kudláček ,Hošák

Průběh zápasu:

V posledním domácím zápase letošního roku hostili Ocmanice tým Hodova.A začali hned od začátku.V 1 minutě hosté faulovali před šestnáctkou.Následný přímý kop proměnil nechytatelnou střelou k tyči vedle zdi Krejčí.Už v 4 minutě bylo 2:0 pro domácí.Trefil se Vyklický po přihrávce Krejčího.V 8 minutě deprimovaní hosté zahráli po další šanci domácích  na brankové čáře rukou .Rozhodčí Neumann vyloučil hostujícího hráče a nařídil pokutový kop,který bezpečně proměnil Kříž.Domácí tak už v 9 minutě vedli 3:0 a bylo vlastně po zápase.Domácí i nadále pokračovali ve své hře ale další šance už do konce poločasu neproměnili.Hosté zahrozili několika brejky a několika rohy ale vše ubránili domácí obránci nebo pochytal brankář.Druhý poločas opět začal lépe pro domácí.V 49 minutě trefil Havlíček tyč hostující branky,a následná dorážka Vyklického znamenala zvýšení domácích na 4:0.Další gól domácích přidal v 55 minutě po přihrávce Havlíčka Kříž a upravil stav na 5:0.V dalším průběhu měli domácí ještě několik slibných šancí ,ale ty už neproměnili.Hosté měli také několik šancí nastřelili i břevno domácí branky,ale průběh zápasu byl pod stálou kontrolou domácích.Domácí odehráli nejlepší zápas sezóny a zaslouženě zvítězili.Poslední zápas odehrají Ocmanice na hřišti v Kralicích.

Aktualizováno Pondělí, 20 Říjen 2014 20:39