FK Rudíkov-Trnava B.  : TJ Ocmanice 0:2 (0:1)

Vyklický ,Havlíček

Náhradníci:

Hošák

Průběh zápasu:

K třetímu venkovnímu zápasu v sezóně zajížděli Ocmanice na půdu stále bez ztráty bodů vedoucímu týmu soutěže béčku Rudíkova-Trnavy.Zápas začal převahou domácích,kteří si vypracovali několik slibných šancí.V 13 minutě dokonce trefili tyč hostující branky.Ale v půli poločasu se zápas začal vyrovnávat a začali hrozit i hosté.Několik šancí nevyužili .Až v 38 minutě uvolnil Kiml Havlíčka a ten nezaváhal a poslal hosty do vedení .Přes dalších několik šancí domácích a v 42 minutě opět jen po nastřelené tyči hostující branky hosté vedení udrželi do konce poločasu.Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí a za neustálé převahy dobývali hostující branku.Ale jejich šance končiliy buď jen zbrklou nebo nepřesnou střelou vedle nebo nad brankou hostů.Větší šance zlikvidovala dobře hrající hostující obrana nebo  vynikající brankář.Pro domácí byla tentokrát hostující branka zakletá.A tak ke konci zápasu opět udeřili hosté ,to v 88 minutě do samostatného úniku vyslal Kříž Havlíčka a ten své sólo proměnil a upravil na konečných 2:0 pro hosty.Domácí byli celý zápas lepší ,ale jejich zbrklost a také smůla tentokrát na hosty nestačila a tak poprvé v sezóně nebodovali a hosté si s trochou štěstí,ale hlavně bojovností a nasazením odvážejí cenné 3 body.

Aktualizováno Pondělí, 20 Říjen 2014 19:00