Kříž

Kiml ,Bruzl,Krejčí,Hošák

Vyklický,Havlíček

Průběh zápasu:

K zápasu do Smrku se dostavilo jen 11 hráčů Ocmanic.Zápas začal vyrovnanou hrou.Hra se většinou odehrávala od vápna k vápnu.První šanci měli hosté,ale střela Vyklického skončila jen na tyči domácí branky.Domácí zahrozili v 24 minutě a to hned gólově.Centr do vápna hostů si zpracoval domácí útočník a skóroval.Stav 1:0 vydržel jen do 27 minuty ,kdy po centru do vápna domácích se míč po několika tečích ve skrumáži dostal k Hošákovi a ten střelou pod břevno vyrovnal na 1:1.Stále se hrálo vyrovnané utkání kvalitou odpovídající danné soutěže.V 42 minutě šli opět do vedení domácí,ale hosté opět za 2 minuty vyrovnali hlavičkou Havlíčka,kterého naše přesný centr Kimla.Poločas tak skončil 2:2.Druhý poločas se odehrával opět většinou ve středu hřiště.Až v 75 minutě po jediné chybě hostů po vhazovaném autu a špatném zpracování se k míči na hranici šestnáctky dostal domácí záložník a nedal hostujícímu brankáři šanci.Domácí vedli 3:2 a až do konce zápasu vítězství uhájili.Hosté už neměli dostatek sil k otočení ani vyrovnání zápasu.

Aktualizováno Úterý, 30 Září 2014 16:06