Vyklický ,Havlíček

Náhradníci:

Filipčík ,Vlček

Průběh zápasu:

Kvůli podmáčenému hřišti v Březníku se změnilo pořadatelství a zápas se odehrál na hřišti v Ocmanicích.Co říci k průběhu zápasu moc toho není ,protože celý zápas měl pevně ?????? v rukou rozhodčí jestli se to dá vůbec tak pojmenovat.Další komentář není potřeba,všichni přítomní viděli a kdo neviděl stejně ani neuvěří.Takže jen stručný výčet branek.Hosté se do vedení dostali už jak to bývá zvykem v Ocmanicích už v2 minutě ,kdy po centru zůstal osamocený útočník ve vápně a nemýlilil se 0:1.V 13 minutě 0:2 po proměněné penaltě.Domácí se dostali ke slovu poprvé v 19 minutě kdy po přesné přihrávce Havlíčka se k míči dostal Vyklický a nedal šanci hostujícímu brankáři 1:2.Už v 21 minutě bylo vyrovnáno,kdy po autu převzal míč Havlíček a svým průnikem mezi obránci vyrovnal na 2:2.Obrat nastal v 24 minutě ,kdy Vyklický našel Havlíčka a ten poslal domácí do vedení 3:2.V 35 minutě byli rozdány červené karty na obou stranách.V 45 minutě měli hosté odpískaný přímý kop na hranici šestnáctky.A ten provedl hostující hráč perfektně.Vymetl všechny pavouky v šibenici domácí branky a bylo vyrovnáno na 3:3.V druhém poločase padla další červená karta v 82 minutě na domácí straně a oslabení domácí neudrželi remízový stav a hosté v 85 minutě opět po centru do vápna a následné střele útočníka hostů šli do vedení 3:4,které si pohlídali až do konce zápasu.

Aktualizováno Neděle, 14 Září 2014 16:16