Vyklický,Havlíček

Náhradníci:

Hošák ,Vala ,Kudláček

Průběh zápasu:

Další zápas na domácí půdě začal neuvěřitelně.V 2 minutě první chyba domácích ,hosté jdou do vedení 0:1.5 minuta další hrubka a hosté zvyšují na 0:2.12 minuta přímý kop hostů a skóre je 0:3.V tu chvíli je po zápase,domácí jsou ve všech činnostech na hřišti o krok někdy i o pořádný skok za hosty .Hosté kontrolují v pohodě průběh zápasu a domácí jsou k nepoznání od minulého zápasu.V 39 minutě hosté přidávají další gól a upravují konečný stav poločasu na 0:4.Druhý poločas se domácí trošku zlepší a v 50 minutě Krejčí snižuje na 1:4.Ale to bylo vše ze strany domácích.Hosté v pohodě kombinují a vytvářejí si další šance,které ale kryje domácí brankář.Až v 82 minutě nestačí na střelu hostů a ti stanovují konečný výsledek na 1:5 a zaslouženě si odvážejí 3 body .Domácí na tento zápas musejí zapomenout a opět začít bojovat a rvát se o výsledek.

Aktualizováno Středa, 10 Září 2014 17:23