TJ Ocmanice :FK Rudíkov-Trnava 2:4 (2:3)

Krejčí,Havlíček

Náhradníci:

Kudláček

Průběh zápasu:

V prvním mistrovském zápase začali Ocmanice nešťastně,když už v 3 minutě si po nedorozumění v obraně dali vlastní gól.Ale to nebylo vše.Už v 8 minutě založili hosté útok a ten opět po chybě obrany skončil gólem ,hosté vedli 2:0.V 9 minutě po hrubé chybě hostujícího obránce ,který zahrával malou dom ji vystihl Havlíček ,který se kličkou zbavil vyběhnutého brankáře a snížil na 1:2.V následující minutě měli hosté jasnou tutovku ,ale tu zneškodnil domácí brankář.V 16 minutě po faulu hostů na Havlíčka v pokutovém území nařídil rozhodčí Rygl penaltu a tu proměnil s jistotou domácí Kříž.V 16 minutě tak byl na ukazateli stav 2:2.Domácí vyrovnali ,ale hosté byli jasně lepší.V 19 minutě nastřelili tyčku a dalších několik šancí zneškodnil domácí brankář.V 32 minutě po další chybě domácích šli hosté do vedení 2:3.Tak skončil i poločas.Druhý poločas začali opět lépe hosté,když po rohovém kopu v 52 minutě nastřelili břevno.Další tutovku hostů v 58 minutě opět vychytal domácí brankář.Domácí hosty ohrozili jen několika střelami ,ale ty v síti neskončili.V 80 minutě po samostatném průniku hostujícího hráče přes celou obranu a následné střele upravil na konečných 2:4.Domácí byli během celého zápasu horším týmem a tak hosté zaslouženě zvítězili.

Aktualizováno Neděle, 24 Srpen 2014 18:10