22.Kolo-Mistrovský zápas

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

19.5.2013-FC Budišov-Nárameč B.:TJ Ocmanice 3:2 (0:1)-Darované vítězství domácím.

Průběh zápasu:

Zápas o  záchranářské body začal vyrovnaně.V 10 minutě zahrozili poprvé hosté ale střela Krejčího skončila na břevně domácích.V 18 minutě přišla první šance domácích ,ale sólový průnik domácích zlikvidoval hostující gólman.Domácí lépe kombinovali ,ale hostující tým je k ničemu nepustil a sám v 29 minutě se dostal do vedení 1:0,když hlavou Šťáva ve velkém vápně přistčil Krejčímu a ten prostřelil vše.Hosté kontrolovali hru a na skóre se už v prvním poločase nic neměnilo.Hned v 46 minutě přišla kuriózní situace kdy domácí gólman chytil do rukou malou domů a hosté měli šanci nepřímého kopu.Ten ale domácí se štěstím odvrátili z brankové čáry(dle některých diváku za brankovou čarou).Další tutovou šanci hostů neproměnil v 54 minutě Krejčí.Od této chvíle domácí přidali a hosté místo jednoduššího fotbalu začali opět tvořit ,ale né hru ale chyby.V 66 minutě po chybě obrany a centru domácích vypadl míč hostujícímu gólmanovi z rukou a domácí útočník dorazil míč do sítě stav 1:1.Další tvoření hostů v 72 minutě skončilo faulem v pokutovém území a domácí z penalty jdou do vedení 2:1.Další zkrat hostů v 75 minutě předvedl Vala ,který nesmyslně zahrál rukou a byl vyloučen.Druhá kuriózní situace v zápase přišla 80 minutě,kdy výkop hostujícího gólmana skončil v síti domácích a bylo 2:2.(Aspirant na BOREC MĚSÍCE).Ale konečné skóre zápasu stanovili domácí v 84 minutě kdy po trestném kopu a chybě hostující obrany i brankáře rozhodli o svém vítězství 3:2.Hosté prohráli vlastními chybami a hlavně neproměňováním vyložených šancí,a tyto důležité body domácím prostě darovali.