10.Kolo-Mistrovský zápas

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší

Dne 14.10. 2012 v 15:00 hod.-Hartvíkovice:Ocmanice 6:2 (2:0)-Debakl po nevyužitých šancích.

Sestava Ocmanic:Netrda,Chalupa,Voborný,Kopuletý,Havlíček,Krejčí,Vyklický,Šťáva,Kiml,Lukeš,Malý.

Střídání:65.min.-Horký(Vyklický),75.min.-Vala(Kiml)

Střelci:49.min.-Malý,88.min.-Krejčí

Asistence:49.min.-Šťáva

Hráč utkání:Krejčí Martin

Průběh utkání:

Po mnoha letech zavítali Ocmanice na hřiště dnes už opět v III.třídě hrajících Hartvíkovic.Domácí dle postavení v tabulce byli favority utkání a to taky ze začátku utkání potvrzovali,ale bez větší šance.Ale první šance utkání přišla v 15 minutě,na straně hostů. Malý ve vyložené šanci jen nastřelil  domácího hráče i když před ním byla zcela prázdná branka domácích.Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo již o dvě minuty později.To po centru do vápna hostů a po nedorozumění brankáře a obránce domácí v klidu vstřelili do prázné branky vedoucí gól.Další šanci si opět vypracovali domácí,když po pěkné kombinaci postupoval domácí útočník v 23 minutě sám na hostujícího brankáře ale ten jeho střelu vyrazil.Po této šanci domácích přišli šance na straně hostů a to v 29 minutě po rohovém kopu Šťáva zcela sám před prázdnou brankou  zbrkle hlavičkuje vedle.V 38 minutě po přihrávce na Kimla a jeho špatném zpracování stačili domácí jeho střelu do prázdné branky zablokovat.Po těchto nevyužitých šancích hostů přišla chvíle domácích a ti svoje šanci stoprocentně proměnili.V 41 minutě po chybě hostující obrany zvýšili na 2:0.Poločas skončil vítězstvím domácích a to i přesto že Ocmanice odehráli jeden z nejlepších poločasů od začátku sezóny jen zase neproměňovali vyložené šance.Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté.V 49 minutě po trestném kopu Krejčího domácí brankář míč neudržel,první dorážku Šťávy vyrazil,ale druhá Malého už skončila v síti.Stav 2:1 pro domácí vydržel jen do 54 minuty ,kdy domácí po rychlém brejku do odkryté obrany hostů zvýšili na 3:1.V 56 minutě postupoval opět domácí útočník na hostujícího brankáře,ale ten opět jeho únik zlikvidoval.Ocmanice mohli vykřesat ještě zdramatizování zápasu v 56 minutě,ale Šťáva sám postupující na brankáře neproměnil.Od této chvíle bylo na hřišti už jen jedno mužstvo a to domácí .V 62 minutě domácí (asi po ofsaidu) zvýšili na 4:1.V 73 minutě po nádherné střele z vápna zvýšili domácí na hrozivých 5:1.O dalších 8 minut a to v 81 minutě opět po rychlém brejku vstřelili domácí už 6 gól.Poslední gól zápasu vstřelili hosté v 88 minutě ,kdy se z přímého kopu do šibenice domácí branky trefil Krejčí.Hosté opět odehráli jako v minulém zápase zcela rozdílné poločasy,a opět se porazili vlastními chybami a neproměňováním vyložených šancí.!!!!

Aktualizováno Neděle, 14 Říjen 2012 18:36