14.Kolo-Mistrovský zápas

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

17.6.2012 v 10:15hod. Ocmanice:Třebenice 1:1 (1:1)-Po nevyužitých šancí jen remíza.

Sestava Ocmanic: Nertda P.,Klusák,Dufek,Chalupa,Vala,Kiml,Pospíšek,Havlíček,Vlklický,Šťáva,Krejčí

Statistika utkání:

Poslední zápas sezóny 2011/2012 začal šancí domácích,když  po dlouhém výkopu brankáře v 5.minutě se dostal míč ke Krejčímu ten přehodil hostujícího brankáře a míč  těsně přeskočil prázdnou branku hostů.Další šance domácích v 9.minutě,přišla po centru Chalupy do vápna ,kde zcela volný Šťáva hlavou neproměnil jasnou šanci.Další gólovou šanci měl opět Šťáva v 10.minutě kdy postupoval sám na hostujícího brankáře,ale opět neproměnil.Po 10,minutách mohlo být rozhodnuto ,ale stav byl stále 0:0.Hosté se připoměli v 15.minutě,když po rohovém kopu trefili tyč.Zápas pokračoval ve vyrovnané hře,až do 26.minuty ,kdy po chybě hostujícího stopera získal míč Vyklický,který byl faulován v pokutovém území.Rozhodčí nařídil pokutový kop,který proměnil s přehledem Klusák.Domácí stále měli mírnou převahu,ale hosté čekali na svou šanci.V 37.minutě po faulu hostů zahrával přímý kop ze vzdálenosti 25 metrů Krejčí a trefil nádhernou bombou jen tyč hostující branky.Hosté vyčkávali a dočkali se 45.minutě kdy po ztrátě domácích ve středu hřiště a následné chybě obránců,vyrovnali na 1:1.V druhém poločase se hra vyrovnala a bylo otázkou,kdo udělá chybu.Na obou stranách bylo několik vyložených šancí,ale žádná nebyla proměněna tak zápas skončil remízou 1:1.

Gól Ocmanic:

29.min.-Klusák (penalta)

Střídání:

41.min.-Malý(Vyklický)

54.min.-Kopuletý(Chalupa)

79.min.-Filipčík(Dufek)

Karty: 89.min.-Filipčík

Aktualizováno Neděle, 17 Červen 2012 20:01