20.5 2012 v 10:15 hod.-Ocmanice:Okříšky B. 4:0 (1:0)-Zasloužené výhra.

Sestava Ocmanic:

Netrda P.,Voborný,Klusák,Dufek,Chalupa,Havlíček,Kopuletý,Vyklický,Kiml,Krejčí,Šťáva.

Statistika utkání:

Utkání s druhým celkem tabulky začal svižně.Hned v druhé minutě hostující utočník,

netrefil zcela prázdnou branku domácích.V téže minutě měl i domácí Šťáva šanci,ale i ta zůstala nevyužita.Hosté měli častěji míč na svých kopačkách a další tutovou šanci neproměnili v 16.minutě,a jak se později ukázalo,neproměnění těchto šancí hosty nakonec hodně mrzelo.V 30.minutě po hrubé chybě hostujícího stopera,postupoval sám na brankáře domácí Krejčí a nabídnutou šanci s přehledem proměnil.Stav 1:0 vydržel až do konce poločasu.Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním  udržet vedení.To mohl zvýšit Šťáva ,který v 63.minutě ale nepotrestal chybu hostujícího brankáře.Hostům se nedařilo a domácí cítili šanci ,a ta se naskytla v 73.minutě ,kdy po zahrání rohu na krátko a následném centru Malého už nic nebránilo Vyklickému hlavou zvýšit na 2:0.V téže minutě se naskytla hostům šance ,když rozhodčí vyloučil domácího Kimla po druhé žluté kartě.Ale domácí už zvrat nepřipustili a i v 10 zvýšili v 79.minutě Krejčím už na 3:0.Hosté ještě zahrozili v 85.minutě ale opět šanci neproměnili.To v 87.minutě Voborný bombou stanovil konečný výsledek 4:0 pro Ocmanice.Výborné utkání v kterém domácí ukázali že hrát se dá z každým a když se promění šance jde i z každým vyhrát.V této sezóně je bilance s druhým týmem tabulky -6bodů při skóre 7:0.

Branky Ocmanic:

30.min.-Krejčí

73.min.-Vyklický(asistence-Malý)

79.min.-Krejčí(asistence Malý)

87.min.-Voborný(asistence Vyklický)

Střídání:

45.min.-Malý(Kopuletý)

87.min.-Filipčík(Havlíček)