Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší

6.5.2012 v 10:15 hod.Ocmanice:Rapotice B. 1:2(1:1) Šťastné vítězství hostů.

Sestava domácích: Netrda P.,Klusák,Chalupa,Dufek,Kopuletý,Pospíšek,Krejčí,Kiml,Šťáva,Lukeš,Malý

Statistika utkání:

5.min.- Po nádherné střele Krejčího z přímého kopu vedou Ocmanice 1:0

16.min.-Další přímý kop Pospíška vyráží hostující brankář.

34.min.-Hostující hráč postupuje sám na branku ,domácí brankář pádem pod nohy vyráží.

40.min.-Po zbytečné chybě domácích ve středu hřiště,hosté rychlým útokem vyrovnávají na 1:1

64.min.-Po faulu hostů je nařízena penalta ,kterou domácí Musil trestuhodně zahazuje a stav je stále 1:1

65.-90.min.-Několik pološancí domácích.Hostům domácí brankář zlikvidoval 3 tutové šance.

90.min.-Trest pro domácí.Hosté rozehrávají rohový kop a hostující útočník hlavou rozhoduje utkání.

Po obdržené brance rozhodčí ukončuje zápas.

Branka Ocmanic:

5.min.-Krejčí

Karty:

29.min.-Kiml

49.min.-Lukeš

60.min.-Dufek

Střídání:

45.min.-Musil(Malý),70.min.-Havlíček(Kiml),85.min.-Vala(Lukeš)

Hodnocení zápasu:

Zápasu by více slušela remíza,ale domácí kteří neproměnili penaltu a další gólové šance hostů zlikvidoval domácí brankář,

nakonec byli potrestání v nastaveném čase.Hlavní rozdíl mezi oběma celky byla hra v útoku a v zpracování míče,

bohužel hosté v tomto směru domácí jasně převyšovali.

Aktualizováno Neděle, 06 Květen 2012 18:49

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.