9.Kolo-Mistrovský zápas

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší

2.10 2011 Ocmanice:Koněšín 1:4 (1:1)-Po tragickém 2.poločase první domácí porážka

Sestava Ocmanic:Komínek,Voborný,Dufek,Horký,Chalupa,Havlíček,Vyklický,Krejčí,Klusák,Malý,Lukeš.

• Statistika utkání:
  • 14.min.-rohový kop hostů-zcela volný hráč 0:1
  • 42.min.-střela Lukeše a k překvapení všech bylo vyrovnáno na 1:1
  • 45.min-55.min-několik šancí domácích ,ale zůstali nevyužity
  • 57.min.-průnik hostujícího hráče přes tři hráče domácích ,centr na zcela volného spoluhráče a vedení hostů 2:1
  • 58.min- přímý kop hostů z půle hřiště ve vápně opět neobsazený útočník hostů a domácí během minuty prohrávají 1:3
  • 88.min.-brejk hostů hostující útočník v klidu překonává domácího brankáře počtvrté
  • 90.min.-konec zápasu a trápení domácích ,kteří od obdržené třetí branky jen zápas dohrávali bez nasazení a bojovnosti s absolutním nezájmem s výsledkem ještě něco udělat.
  • branka domácích:
  • 42.min.-Lukeš
  • Asistence domácích:
  • 42.min.-Chalupa
  • Karty domácích:
  • 79.min.- Dufek
  • Střídání domácích:
  • 72.min.-Kiml(Malý)
  • Ostatní výsledky:
  • Jaroměřice B.:Rouchovany 2:0,Třebenice:Okříšky B. 3:1,H.Újezd:Rapotice B. 2:3,Myslibořice:Lipník 3:1,Smrk:Rud.-Trnava B. 2:0,Radkovice:Bud.-Nárameč B. 7:3
Aktualizováno Pátek, 18 Listopad 2011 14:55

Nemáte oprávnění přidat komentář. Kontaktujte adminstrátora. Děkuji.