Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší

24.8 2011 Ocmanice:Hor.Újezd 4:2 (1:1) Po dramatickém závěru první vítězství.

Sestava Ocmanic:Netrda P.,Voborný,Chalupa,Klusák,Dufek,Kiml,Horký,Krejčí,Havlíček,Šťáva,Lukeš.V prvním mistrovském utkání na domácím hřišti přivítali Ocmanice H.Újezd.Začátek zápasu vyšel lépe hostům,kteří už v 9 minutě měli první šanci.hostující útočník postupoval sám na brankáře domácích ,ale ten jeho sólo zlikvidoval.Ale další šance hostů v 16 minutě ,kdy centr do pokutového území domácích našel neobsazeného hostujícího útočníka a ten se střelou podél brankáře nemýlil a hosté vedli 1:0.Až po održené brance se domácí probudili a začali si i vytvářet šance.V 20 minutě střelu domácího Havlíčka zneškodnil hostující brankář.V 29 minutě střela hostů z hranice šestnáctky olízla domácí tyčku.Domácí se dočkali vyrovnání až v 38 minutě kdy na hranici šestnáctky narazil Šťáva Krejčímu a ten nekompromisně střelou k tyči vyrovnal.A další povedou střelu Krejčího v 40 minutě opět chytil výborný brankář hostů.Poločas tak končil stavem 1:1.Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí,když v 54 minutě po rychle rozehraném autu se k míči dostal Malý ,obešel dva protihráče a naservíroval gólovou přihrávku Lukešovi který dostal domácí do vedení 2:1.Další šanci domácích v 60 minutě neproměnil Havlíček.A po této šanci nastal zkrat domácí obrany,kdy pomalou malou dom vystihl hostující útočník a domácímu brankáři nezbylo nic jiného než faulovat ve velkém vápně.Následovala červená karta a penalta ,kterou hosté bezpečně proměnili.Od této chvíle se hrál vyrovnaný zápas .V 70 minutě po krásném sólu Krejčího chybělo málo a domácí vedli.Hosté hrající přesilovku stále věřili ve vítězství a zapomínali bránit.V 88 minutě postupoval po rychlém brejku sám na brankáře domácí Lukeš a šanci nevyužil.Hosté se nepoučili a stále zapomínali na obranu.Již v nastaveném čase unikl opět po brejku domácí Havlíček a tentokrát sice nadvakrát překonal hostujícího brankáře.A hned v následující minutě unikl Šťáva a krásnou zpětou přihrávkou z btrankové čáry věnoval gól Malému.Domácí vedli 4:2 a rozhodčí Tormová ukončila zápas.Hostující celek dostal dokonalé KO.