Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší

13.8 2011 Rouchovany:Ocmanice 3:1 (1:1).Ocmanice opět prohráli.

Sestava Ocmanic:Komínek,Horký,Chalupa,Klusák,Dufek,Sítek,Pospíšek,Havlíček,Krejčí,Lukeš,Šťáva.V dalším mistrovském zápase nastoupili Ocmanice na půdě tradičního soupeře tentokrát se utkali s A týmem.Ocmanice nastoupili do utkání bez dvou hráčů základní sestavy ale s odhodláním bodovat.Začátek zápasu začal náporem domácích ,kteří hned ve 3 minutě mohli skórovat po chybě hostující obrany,ale útočník domácích mířil vedle brány.V 13 minutě  po další chybě hostující obrany i brankáře se už domácí útočník nemýlil a šanci proměnil.Po obdržené brance hosté hru vyrovnali a v 25 minutě po centru Havlíčka se probil mezi dvěma domácími obránci Lukeš a vyrovnal na 1:1.Do konce poločasu už další branka nepadla i když šance byli na obou stranách.Do druhého poločasu vstoupili lépe Ocmanice,ale jejich tlak trval jen 5 minut.Od 50 minuty Ocmanice nepochopitelně polevili a toho využili domácí ,kteří jasně ovládli hru.V 52 minutě po vhozeném autu a následném centru zůstal ve velkém vápně zcela nekrytí domácí stoper a hlavou nedal hostujícímu brankáři šanci.Domácí šli opět do vedení.Domácí kontrolovali hru do 64 minuty,kdy jim byl vyloučen po druhé žluté kartě hráč.I bez vyloučeného hráče domácích se hrál vyrovnaný fotbal,Ocmanice nedokázali využít početní výhodu.V 79 minutě po další hrubce hostujícího stopera mohli domácí zvýšit ,ale útočník tutovku neproměnil.Do konce zápasu si Ocmanice vypracovali několik šancí ,ale hlavičky Lukeše i Šťávy skončili mimo branku.V poslední minutě přežili domácí obrovský závar ve vlastní šestnáctce a o výsledku bylo rozhodnuto.V nastaveném čase po faulu hostů a následném rozehrání domácí upravili stav na konečných 3:1 pro Rouchovany.Nejslabším článkem celého zápasu byl hodně chybující a nepřesný rozhodčí.Ocmanice prohráli i druhé utkání venku a jsou stále bez bodu.V dalším kole se již představí na vlastním hřišti,kde bude hostit též bez bodu Hor. Újezd.